osCommerce
  Avaleht » Kuidas tellida Minu konto  |  Ostukorvi sisu  |  Tellima   
Kaubagrupid
Ostukorvi sisu rohkem
0 kaupa
Valuuta
Tootjad
Otsing
 
Nimetuse järgi
(sisestage otsingusõna ja vajutage luubile)

Laiendatud otsing
Tooted
Kohaletoimetamine
Kuidas tellida
Tagasiside
Teenused
Tutvustus
Teenuste hinnakiri
Palvelujen hinnasto
Kontaktandmed
Kuidas tellida

Online kaupluses saab pakutavate kaupade ja hindadega tutvuda ning ka osta ennast kasutajaks registreerimata. Kui soovite aga tulevikus erinevatest soodustustest osa saada, siis tuleb teil registreeruda kasutajaks, täites registreerumisankeedi. Registreerimisel kogutud andmed on vajalikud ainult kauba kohaletoimetamiseks ning neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Samuti ei kasuta me kontaktandmeid otsepostitamiseks (välja arvatud uudiskirja tellijad).

Kuidas ostmine toimub?

Kiiremaks ja mugavamaks teenindamiseks, palume teil märkida tellimuse juurde märkuste lahtrisse kellaajad, millal Teiega ühendust saab võtta.

Leides Teid huvitava kauba, saate selle lisada ostukorvi vajutades selleks nuppu "OSTAN". Kui soovite osta rohkem kui ühe toote, siis sisestage koguse väljale kaupade hulk.
Kui olete kaupade valimise lõpetanud, siis saate asuda tellimust vormistama. Selleks vajutage nupule "TELLIMA". Avaneb lehekülg, kus küsitakse Teie e-posti aadressi ja salasõna. Olles need sisetanud, vajutage nuppu "SISENEN". Nüüd näete oma ostukorvi sisu. Järgmiselt lehelt saate vajadusel muuta kättetoimetamise või arve aadressi, ning seejärel näete oma valikute kokkuvõtet ja saate edastada tellimuse.
Peale nupu "KINNITAN" vajutamist lisatakse Teie tellimus meie andmebaasi ja saate meie poolt automaatselt e-kirja, kus on kirjas soovitavate kaupade nimekiri ja hinnad.

Seejärel palume tasuda kauba/kaupade eest meie arveldusarvele 221031645284 Hansapangas või 10220060999015 Ühispangas (maksekorralduse selgituse lahtrisse kirjutage tellimuse number).

Teie poolt tellitud kaubad toimetatakse kohale peale makse laekumist.
NB! Kaup väljastatakse pärast raha laekumist meie arveldusarvele.
Tellimuse täitmise tähtaeg on harilikult 1-3 tööpäev.

Kui tellimuse kinnituse alusel ei ole makse laekunud 3 päeva jooksul, tellimus tühistatakse.

Tasumine?

Kauba eest tuleb tasuda pangaülekandega. Makse tuleb teha Neolor OÜ arveldusarvele 221031645284 Hansapangas või 10220060999015 Ühispangas. Maksekorralduse selgituse lahtrisse kirjutage tellimuse number.

Transport?

Tellitud kaup toimetatakse Eesti piires tasuta Teie poolt soovitud aadressile kui tellimuse maksumus ületab 999 krooni.

Mis saab siis, kui tellitud toodet pole?

Reeglina on kaup laos olemas, kuid kui soovitud kaup on otsa lõppenud, siis teatame Teile sellest telefoni teel või mailiga ning ühtlasi ka anname teile teada millal konkreetne toode taas meie lattu jõuab.

Tagastamine

Teil on võimalus tagastada kaup 14-päeva jooksul, juhul kui toodet pole kasutatud ega pakendit avatud.

Jätkan